Меню
×

Про видавництво

Наше видавництво засноване 2010 року в Харкові.

Місією видавництва є повернення з небуття золотих імен української науки, культури та мистецтва.

Ми працюємо за двома напрямками. Перший — видання праць видатних науковців у царині українознавства: Миколи Біляшівського, Стефана Таранушенка, Гната Хоткевича, Михайла Драґана, Павла Жолтовського, братів Данила й Вадима Щербаківських, Михайла Грушевського, Порфирія Мартиновича, Михайла Бойчука, Василя Кричевського, Порфирія Демуцького тощо. Це переважно наукомісткі праці з історії культури, мистецтвознавства, етнографії, що потребують пошукової роботи в архівах та музеях,  написання приміток та коментарів фахівців, складної коректорської та редакторської роботи. Такі видання Ви можете придбати за видавничими цінами в розділі «Книгарня».

Другий напрям — видання книг на замовлення автора. В такому разі замовник фінансує проект видання, а видавництво бере на себе зобов’язання випуску книги, надає індекси бібліографічної класифікації (УДК, ББК, авторський знак), ISBN тощо. Видання книги в офіційно зареєстрованому видавництві також є способом фіксації авторських прав.

Відзнаки видавництва:

2017 р. – Микола Біляшівський «Українське народне мистецтво» – Найкраща книга Запорізької Книжкової Толоки у номінації «Мистецька література».

2014 р. – Михайло Драґан «Українські деревляні церкви» – відзнака Найкраща книжка 21-го Форуму видавців у Львові.

2013 р. – Павло Жолтовський «Umbra vitae. Спогади, листування, додатки» – відзнака Найкраща книжка 20-го Форуму видавців у Львові.