Меню
×

Про видавництво

Наше видавництво засноване на Покрову 2010 року в Харкові.

Місією видавництва є повернення з небуття золотих імен української науки, культури та мистецтва.

Ми працюємо за двома напрямками. Перший — видання праць видатних науковців у царині українознавства: Дмитра Яворницького, Миколи Біляшівського, Дмитра Багалія, Стефана Таранушенка, Гната Хоткевича, Михайла Драґана, Павла Жолтовського, братів Данила й Вадима Щербаківських, Георгія Нарбута, Михайла Грушевського, Порфирія Мартиновича, Михайла Бойчука, Василя Кричевського, Порфирія Демуцького, Юрія Шевельова, Леоніда Ушкалова тощо. Це переважно наукомісткі праці з історії культури, мистецтвознавства, етнографії, що потребують пошукової роботи в архівах та музеях,  написання приміток та коментарів фахівців, складної коректорської та редакторської роботи. Такі видання Ви можете придбати за видавничими цінами в розділі «Книгарня».

Другий напрям — видання книг на замовлення автора. В такому разі замовник фінансує проект видання, а видавництво бере на себе зобов’язання випуску книги, надає УДК, авторський знак, ISBN тощо. Видання книги в офіційно зареєстрованому видавництві також є способом фіксації авторських прав. Дізнатися про це детальніше Ви можете на нашому сайті в розділі «Видати книгу».

Відзнаки видавництва:

2020 р. – «Українська абетка. Малюнки Георгія Нарбута» – Гран-Прі Best Book Award 2020 27-го Book Forum у Львові.

2020 р. –  «Василь Григорович Кричевський. Хрестоматія» – спеціальна відзнака «Місто» (Харків) Best Book Award 2020 27-го Book Forum у Львові.

2018 р. – Людмила Соколюк «Михайло Жук: мистець-літератор» – спеціальна відзнака Олександри Коваль 25-го Форуму видавців у Львові.

2017 р. – Микола Біляшівський «Українське народне мистецтво» – Найкраща книга Запорізької Книжкової Толоки у номінації «Мистецька література».

2014 р. – Михайло Драґан «Українські деревляні церкви» – відзнака Найкраща книжка 21-го Форуму видавців у Львові.

2013 р. – Павло Жолтовський «Umbra vitae. Спогади, листування, додатки» – відзнака Найкраща книжка 20-го Форуму видавців у Львові.