Меню
×

Гарантія та поверення

Гарантія

Згідно положень Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 Про реалізацію окремих положень ЗУ «Про захист прав споживачів», покупець зобов’язаний перевірити книгу в момент отримання на відсутність механічних пошкоджень, не пов’язаних з поліграфічним браком. При наявності таких пошкоджень книга повинна бути повернута відправнику, відповідно до умов Публічної оферти. Якщо покупець не виявляє нарікань до її зовнішнього вигляду і стану, після проведеного огляду при прийманні книги, то в подальшому скарги щодо механічних пошкоджень не приймаються до розгляду.

Повернення і обмін товару

Даний порядок регулює умови повернення придбаного бракованого товару (книги, інша поліграфічна і друкарська продукція і т.д.)

Відповідно до положень чинного законодавства України, друкована продукція належної якості не підлягає поверненню.

У разі придбання бракованого товару, Покупець має право на свій вибір:

  • Обміняти його на інший такий самий, належної якості;
  • або Обміняти його на аналогічний товар з частковою доплатою або частковим поверненням сплаченої суми, в залежності від вартості аналогічного товару;
  • або Отримати знижку на бракований товар, розмір якої встановлюється за згодою сторін;
  • або Повернути його і отримати сплачені гроші в повному обсязі.

Бракованим вважається товар, який має дефекти, отримані при транспортуванні (розірвані сторінки, здавленості, потертості) або в якому допущено поліграфічний брак (спотворення тексту, значна втрата кольору, відсутні фрагменти тексту, перевернуті сторінки по відношенню до обкладинки, кривий обріз, неправильна склейка і т.д.).

Претензії по поліграфічного браку приймаються протягом 6 місяців з дати поставки товару Покупцеві. Претензії за дефектами, отриманим при транспортуванні, приймаються до моменту передачі товару Покупцеві. Претензії до бракованих товарів адресуються в усній формі по телефону або ж в письмовій заявці на електронну адресу.

Термін розгляду претензій – до 14 календарних днів з дати отримання претензії. У разі задоволення заявленої претензії:

  • Якщо Покупець знаходиться в м. Харків: До нього направляється кур’єр для обміну товару. Покупець зобов’язаний передати кур’єру бракований товар і товарний чек.
  • Якщо Покупець знаходиться поза територією м. Харків: Покупець самостійно відправляє поштою або кур’єрською службою бракований товар і товарний чек на адресу магазину.

Вартість доставки бракованого товару компенсується шляхом зарахування відповідної суми на особовий рахунок покупця в магазині. Спосіб повернення грошових коштів – аналогічний їх отриманню, якщо інше не обумовлено сторонами.

Відповідно до вимог Податкового кодексу України, Покупець для повернення грошових коштів зобов’язується надати Продавцю копію паспорта та ідентифікаційного коду Покупця, згідно вимог Закону України «Про захист персональних даних».